djeweselni.pl

nasza oferta
Prowadzenie wesel

djeweselni.pl

Kultura osobista, charyzmatyczny głos i długotrwałe doświadczenie stanowią kluczowe cechy naszych konferansjerów-wodzirejów.

Nasze prowadzenie wesela rozpoczyna się od samego przywitania gości na parkiecie. Razem witamy młodą parę, ich rodzinę i przyjaciół, razem śpiewamy „sto lat”, składamy toast i zapraszamy wszystkich do stołów.

Następnie zapraszamy młodą parę i wszystkich gości na pierwszy taniec. Rozumiemy, że dla wielu z Was jest to moment pełen emocji i stresu, często stanowiący punkt zwrotny w zabawie. Dlatego dbamy o to, aby rozładować atmosferę i zapewnić profesjonalny aplauz od wszystkich obecnych!

Jesteśmy z Wami i Waszymi gośćmi przez całe wesele. Prowadzimy toasty, sugerujemy zabawy i tańce weselne oraz zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy. Dzięki temu, nasi goście mają jasność co do kolejności wydarzeń podczas uroczystości.

poznaj

poznaj Nasze kluczowe cechy

Duże doświadczenie

Mamy bardzo duże doświadczenie. Na codzień prowadzimy nie tylko wesela, ale również innego rodzaju imprezy zamknięte i plenerowe, a także audycje w radiu

Kultura osobista

Wesela prowadzimy w sposób profesjonalny. Nie używamy wulgaryzmów i nie opowiadamy niesmacznych żartów.

Prowadzenie imprez zgodnie 
z ustaleniami

Scenariusz wesela ustalamy indywidualnie dla każdej imprezy!