djeweselni.pl

faq
Najczęściej zadawane pytania

NIE i nie robimy wyjątków. Alkohol pijemy tylko PO pracy.

Tak i w ustaleniu z nimi zapraszamy gości na przerwy na posiłki.

Wykorzystujemy do tego ustalone wcześniej zabawy lub spontanicznie animujemy tańce i zabawy (np. zapraszamy do pierwszego tańca po przerwie wszystkich panów).

Nieraz, wystarczy tylko jeden dobry HIT i z powrotem wszyscy są na parkiecie.

Muzyka na prowadzonych przez nas weselach to uniwersalny mix opierający się w głównej mierze na utworach tanecznych lat 70/80/90 w połączeniu z muzyką współczesną, zawierającą także największe hity ostatnich list przebojów. Nie brakuje nigdy również muzyki polskiej, włoskiej i francuskiej, na co czekają wszyscy rodzice i wujkowie Pary Młodej!

Tak, oczywiście! W końcu to Wasz dzień!

Nie mniej, nasz repertuar to stale uzupełniane godziny znanych tanecznych utworów i naprawdę rzadko się zdarza, że czegoś nam brakuje.

Sugerujemy, by w przesłanych do nas listach znalazły się takie utwory, których z jakiegoś względu możemy nie posiadać, a są dla Was bardzo znaczące – np. piosenka, która leciała podczas Waszego pierwszego pocałunku Albo hit wieczoru kawalerskiego!

Prosimy, by listy nie były dłuższe niż 15-20 utworów. Jeśli życzycie sobie więcej własnych utworów, dostarczcie je nam wcześniej na nośniku.

To zależy od tego, czy sobie tego wcześniej zażyczycie.
Zdajemy sobie sprawę z powszechnej opinii, że bez disco polo „nie ma imprezy”, ale jednocześnie respektujemy tych, którzy nie chcieliby słyszeć tego rodzaju muzyki na swoim weselu.
Rozwiązujemy to na 4 sposoby:

Nie gramy disco polo wcale na konkretne życzenie Młodej Pary. Nie pomogą nawet prośby gości.
Nie gramy disco polo, chyba że zostaniemy o to poproszeni przez gości.
Gramy disco polo w minimalnej ilości i tyle te największe hity (Ona tańczy dla mnie, Jesteś Szalona, Czarne Oczy…)
Gramy disco polo, również nowe hity, ale nie samo disco polo przez całe wesele.

Tak, oczywiście – pod warunkiem, że są zgodne z Waszymi życzeniami muzycznymi

Na prowadzonych przez nas weselach nigdy nie ma ciszy. W trakcie przerw odtwarzamy przyciszoną muzykę smooth jazz, która umila spożywanie posiłków i jednocześnie nie przeszkadza w rozmowach.

Opłaty za zwielokrotnianie utworów muzycznych leżą zawsze w gestii naszego Klienta – czyli Waszym. W wielu przypadkach opłaty te pokrywają odgórnie lokale, w których organizowane są wesela.

My ze swojej strony zapewniamy legalność odtwarzanych nośników i posiadamy wykupioną specjalną licencję DJ w ZAIKS, ZPAV i STOART.

Zawsze na 10-15 minut przed ustalonym w umowie końcem imprezy podchodzimy do Młodej Pary i pytamy, czy kończymy imprezę zgodnie z planem, czy życzycie sobie przedłużyć.