O nas

W kilku zdaniach o nas...

dje

Dzieląc się zdobytym na przestrzeni ostatnich lat doświadczeniem proponujemy profesjonalną obsługę muzyczną, eleganckie prowadzenie oraz efektowną obsługę techniczną Państwa wesela.

Zdając sobie sprawę, że wesele organizuje się ten jeden raz w życiu i najczęściej jest to największa organizowana impreza, warto powierzyć współpracę doświadczonej firmie.

Rocznie obsługujemy ponad 150 imprez, z czego co najmniej co 5-ta to wesele.

Wesela prowadzimy w stałym składzie:

Patryk Bartoszewski - Konferansjer, lektor, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Prowadził regularne audycje w Radiu Bajka, a jego głos można usłyszeć także w wielu produkcjach rodzimych (audiobooki), jak i międzynarodowych (dubbing dla Warner Bros).

Łukasz Kurczewski
Absolwent PWST we Wrocławiu. DJ, wodzirej i animator, od lat doskonale wyczuwa klimat każdej imprezy.

Michał Majorkiewicz - DJ Vel Mike
Gra od 1999 r. Granie oraz muzyka to dla niego nie tylko zawód, czy wykonywana praca, ale również wielka pasja i sposób na życie. Najlepiej czuje się w takich gatunkach muzycznych jak: Lata 70,80,90, House, Funky, Soul.

 

Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadającą własny park nowoczesnych urządzeń estradowych oraz pełne zaplecze logistyczno-transportowe
wraz z doświadczoną kadrą techników.

Co to właściwie oznacza i jakie ma znaczenie dla Pary Młodej?

- bezpieczeństwo – firma posiada wykupione OC

- nowoczesne urządzenia audio i oświetleniowe, które w sezonie pracują na bankietach oraz imprezach plenerowych - to te eventy wymagają na nas najwyższej klasy i jakości sprzętu

O zadowoleniu ze współpracy świadczą zadowolone Pary Młode, które wielokrotnie przekazują kontakt do naszej firmy swoim rodzinom i przyjaciołom.

Charakteryzuje nas

01
02
03
04